23 Obserwuję
jerzujerzu

jerzujerzu

Teraz czytam

Uczta dla wron: Cienie śmierci
George R.R. Martin
Godzina szakala
Bernhard Jaumann

Szczęśliwa ulica

Szczęśliwa ulica - Liza Marklund Bardzo dziwne zakonczenie jak na kryminał. Odnoszę wrazenie jakbym przeczytal dopiero pierwszy tom powiesci, był obiecujący wstęp i rozwiniecie, i gdy powinna byc kulminacja akcji i napięcia to nagle się orientuje że zostało mi z dziesięć stron tekstu i wzasadzie żadnego wyjaśnienia.

Żmije z Montesecco

Żmije z Montesecco - Bernhard Jaumann O książce można powiedzieć że jest solidnym dziełem rzemieślnika ale bez fajerwerków. Duży plus za wprowadzenie odrobiny mroku w małomiasteczkową społeczność.

Przyjaciele po grób

Przyjaciele po grób - Nele Neuhaus Jest to pierwsza z serii książka o parze policyjnej z gór Taunus, niestety moja druga po "Kto sieje wiatr". Pisze niestety, ponieważ znajomość kolejnych losów Pii i Olivera wykluczył już na samym początku jednego z głównych podejrzanych. Mimo to kryminał godny polecenia wartka akcja i co jakiś czas nowy podejrzany. Mam nadzieje że dalsze części będą równie ciekawe.

Domek z kart

Domek z kart - Michael Dobbs Wyśmienita intryga. Nie mam zamiaru zdradzać tresci jednak zakończenie jak dla mnie bardzo rozczarowujące. Mimo tego dobra książka, polecam

Poziom śmierci

Poziom śmierci - Lee Child Jest to moja pierwsza przeczytana powieść Lee Childa i muszę przyznać że jest całkiem dobra. Wartka akcja, zgrabna intryga. Dobrze się czyta, polecam.

Morfina

Morfina - Szczepan Twardoch Wlasciwie powinno byc ze zaczalem:) Moze nie mialem zbytdobrego nastawienia do tej ksiazki ale po przeczytaniu 100 str, nie bylem wstanie dalej brnac w tej powiesci. Niedawno widzialem wywiad z autorem i wystep w 2 sniadaniu mistrzow, pan Twardoch wywarl na mnie dobrewrazenie i postanowilem ze napewno jeszcze raz chwyceza "morfine" z pozytywnym nastawieniemm tym razem.

Upiory

Upiory - Jo Nesbo Harry nigdy nie zawodzi.

Pancerne Serce

Pancerne Serce - Jo Nesbo Wyśmienite, więcej słów nie potrzeba.

W otchłani mroku

W otchłani mroku - Marek Krajewski Jeszcze się nie zawiodłem na przygodach Popielskiego.

Walczyłem pod niebem Londynu

Walczyłem pod niebem Londynu - Wacław Król Wiadomo młodość w czasie komuny, wszystko o lotnictwie bylo dobre i bardzo dobre:):)

Walczyłem pod niebem Francji

Walczyłem pod niebem Francji - Wacław Król Wiadomo młodość w czasie komuny, wszystko o lotnictwie bylo dobre i bardzo dobre:):)

Dywizjon 303

Dywizjon 303 - Arkady Fiedler Wiadomo młodość w czasie komuny, wszystko o lotnictwie bylo dobre i bardzo dobre:):)

Szkoła orląt

Szkoła orląt - Janusz Meissner Po takiej lekturze każdy chciał zostać pilotem.